повредено дете

Три деца повредени во сообраќајка во Неготино

Три деца пешаци биле повредени синоќа во сообраќајна незгода во Неготино.
Read more

Малолетник тешко повреден во сообраќајка во Кавадарци

Малолетен велосипедист од Кавадарци е тешко повреден во сообраќајка, соопшти МВР.
Read more

Седумнаесетгодишник повреден со остар предмет во тепачка со три лица

Седумнаесетгодишно момче синоќа е повредено со остар предмет и однесено во Градската општина болница „Св. Климент Охридски“, соопшти денеска полицијата.
Read more

12-годишно дете прободено со нож кај Зелен пазар

12-годишно дете во близина на „Зелен пазар“ во Скопје е прободено со остар предмет во пределот на грбот и е пренесено во болница, соопшти МВР.
Read more
реклама

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Read more

Американски дипломат дрогирал и силувал 23 девојки додека работел во амбасада во Мексико

Read more

Тетовка од сопругот украла 400.000 швајцарски франци

Read more