Samsung

play_arrow

Поглед во новите Samsung Galaxy Book Pro и Pro 360

Samsung претстави два нови уреди од линијата Galaxy Book. И двата уреда се достапни со AMOLED екрани од 13 и 15 инчи и најновиот процесор на Intel. Погледнете го видеото.
Read more
play_arrow

Што подготвуваат од Samsung за овој април?

Samsung за 28 април го најави настанот Unpacked на кој ќе го претстават „најмоќниот Galaxy“ уред.
Read more
play_arrow
filter

Сè што треба да знаете за новиот Samsung Galaxy S21

Компанијата Samsung Electronics Co. Ltd. минатата недела ги претстави новите Galaxy S21, Galaxy S21 Plus и Galaxy S21 Ultra, најновите флегшип уреди со нов дизајн, одлична камера и напреден процесор.
Read more
filter

Колку ќе чинат новите Samsung Galaxy S21 модели?

Белгискиот оператор Voo „случајно“ ја откри цената на смартфоните од претстојната серија Galaxy S21.
Read more
filter

Што ново подготвија од Samsung?

Смартфоните Samsung Galaxy Note 20 5G и Z Flip 5G сега се достапни во нови бои.
Read more

Huawei, Samsung, Motorola: Што значи името на вашиот телефон?

Дали некогаш сте се прашале што се крие зад името на вашиот омилен технолошки бренд?
Read more
реклама

Срам за репрезентацијата: Зошто Арнаутовиќ брутално ги пцуеше македонските фудбалери?

Read more

Пандев: Не издржавме, но таков е фудбалот. Против Украина одиме на сè или ништо

Read more

Дали Македонија ќе го зацементира негативниот рекорд на Украина?

Read more

Како се станува државен првак во бокс со само три месеци тренинг?

Read more