секс

Четири ситуации кои се совршени за секс

Понекогаш не ви е потребна дополнителна причина за интимни моменти со партнерот, но сепак постојат ситуации кои се совршени за секс.
Read more

Дали жените со годините стануваат подобри љубовници?

Сексологот Трејси Кокс тврди дека жените како што стареат се подобри љубовници, а на мажите годините не им се важни туку тоа што ги привлекува е изгледот.
Read more

Што значи безбеден секс во време на пандемија во Македонија?

Држењето безбедна дистанца е една од основните мерки за заштита од заразување со вирусот SARS-CoV-2 што ја предизвикува болеста COVID-19.
Read more
реклама

Бајден го прекрши кралскиот протокол на средбата со Елизабета Втора

Read more

Путин: Бајден е радикално различен од Трамп

Read more

Колку често жените сакаат да водат љубов?

Read more

Ким Џонг Ун: Северна Кореја е на готовс

Read more