Сержи Роберто

Капитенот на Барса ги одби саудиските милиони поради неговата сопруга Израелка

Капитенот на Барселона, Сержи Роберто, одбил богата понуда од Саудиска Арабија од клубот Ал Кадсија поради неговата сопруга Корал Симанович, пренесува Mundo Deportivo.
Read more
реклама

Еден суплемент не смеат да го земаат луѓето над 50 години

Read more

Детална астро анализа до 31 мај за секој хороскопски знак

Read more

Направете фалафел, евтино јадење за целото семејство

Read more

Што точно му прави шолја кафе на телото од минута во минута?

Read more