смуди

Рецепт на денот: Смуди за прочистување на организмот

Read more

Пробиотско зимско смуди за прочистување од токсини

Зимско смути што го чисти организмот од токсини и ја намалува желбата за слатка храна.
Read more

Витаминска бомба за одбрана од вируси

За да го заштитите организмот од сезонските вируси и грипот, овој период јадете зеленчук што ги подобрува имунитетот, кардиоваскуларниот систем и помага при анемија и замор.
Read more

За добар почеток на денот: Смуди од јаболка и јаткасти плодови

Read more

Освежување на денот: Смуди од јаболка и ореви

Одличен, есенски пијалак за почеток на денот во овој период од годината.
Read more

Рецепт за смуди со суви сливи и банана како замена за појадок

Одличен рецепт за здрав напиток со суви сливи, а може да биде и замена за појадок.
Read more

За добар почеток на денот: Рецепт за највкусното есенско смуди

Овој напиток е вистинска витаминска бомба со која може енергично да го почнете денот.
Read more

За освежување во текот на денот: Смуди од цреши и ореви

Вкусно смуди за љубителите на цреши.
Read more

За одличен почеток на денот: Смуди од авокадо и боровинки

Благодарение на хранливите состојки, овој пијалак е идеален за почеток на денот.
Read more
реклама

5 апликации кои треба да ги избришете пред да ви ја „исчистат“ банкарската сметка

Read more

Илон Маск го исмева Зеленски кој бара помош за одбрана од руската агресија

Read more

Како да го светнете стаклото на туш кабината?

Read more

Голем месечен хороскоп за октомври: Кој ќе доживее трансформација на годината?

Read more