смути

За добар почеток на денот: Смути од спанаќ и јаболка

Чаша полна витамини за добар почеток на денот, се подготвува за неколку минути.
Read more

Освежително смути од малини и киви

Пијалак полн со витамини, совршен за освежување во текот на денот.
Read more

За добар почеток на денот: Смути од јагоди и босилек

Здрав пијалак за добар почеток на денот.
Read more

Грешка со утринското кафе поради која цел ден сте како „претепани“

За многумина, утринското кафе е големо задоволство, но ако правите грешка со него, ќе добиете спротивен ефект.
Read more

Пролетна детокс-бомба од мечкин лук

Напиток од мечкин лук за детоксикација и зајакнат имунитет - еликсир на здравје кој ќе ве направи полни со енергија.
Read more

За добар почеток на денот: Рецепт за највкусното смути со лимон

Здраво смути за добар почеток на денот.
Read more

Освежување на денот: Смути со мандарини

Сочен напиток со мандарини за освежување во текот на денот.
Read more

За добар почеток на денот: Утринско зелено смути

Смути од овошје и зеленчук за одличен почеток на денот.
Read more

Освежително смути со киви и малини за идеален почеток на денот

Чаша полна здравје за совршен почеток на денот.
Read more

Смути од кафе за добар почеток на денот

Кафе и појадок во една чаша.
Read more

Витаминска бомба: Смути од ѓумбир и портокал

Одличен рецепт за витаминско смути во кое ќе уживате .
Read more

Идеално за освежување: Смути од кајсии

Идеален рецепт како да направите едноставен освежителен пијалак од кајсии.
Read more