SUV

filter

Aston Martin го произведе најмоќниот луксузен SUV во светот

Aston Martin започна со производство на својот SUV модел DBX707, а од производната линија во Сент Атан излезе првиот примерок.
Read more

Ferrari го објави првиот официјален тизер за теренецот Purosangue

Ferrari го објави првиот официјален тизер од својот претстоен теренец Purosanga, кој ќе биде претставен подоцна годинава.  
Read more
play_arrow

Aston Martin го најави „најмоќниот луксузен SUV во светот“

Aston Martin додава гас кога е во прашање тизер кампањата, па освен што го најавува новиот и најнов V12 Vantage, најавува и посилен DBX.
Read more
filter

Volvo има „коњ за трка“ во конкуренција на BMW и Mercedes

Volvo подготвува нов флегшип SUV како замена за XC90.
Read more
filter

Што е ново во освежениот SUV F-Pace на Jaguar?

Во британската автомобилска компанија Jaguar сметат дека уште е рано за нова генерација на нивниот најголем SUV модел, кој по освежувањето и понатаму е една од најатрактивните опции во овој сегмент.
Read more
реклама

Како изгледа балканско семејство на плажа?

Read more

Шест љубовни парови создадени еден за друг

Read more

Како да ја оживеете намалената желба за секс?

Read more

25 јуни 1876, Индијанците ја поразиле американската војска кај Литл Бигхорн

Read more