Ванда Нара

Брозовиќ на суд го доби Кралот на папараците

Италијанскиот новинар и фотограф Фабрицио Корона мора да му плати отштета од 5.000 евра на хрватскиот фудбалер Марцело Брозовиќ и по 7.500 евра на аргентинскиот играч Мауро Икарди и неговата сопруга Ванда Нара.
Read more

Меси на прославата за Златна топка ги покани сите играчи на ПСЖ, освен еден

Лео Меси по седми пат ја освои Златната топка во Париз и заврши пред Роберт Левандовски.
Read more

Која е актерката со која Икарди ја изневери Ванда?

Аргентинскиот модел и фудбалски агент Ванда Нара го остави сопругот Мауро Икарди. Крајот на седумгодишната љубов следи по аферата на фудбалерот со аргентинската актерка Марија Еухенија Суарес.
Read more
play_arrow
filter

Поздрав од Ванда

Ванда Нара на својот профил на Instagram често објавува фотографии кои откриваат премногу, а нејзината неодамнешна објава не отскокнува многу од таа естетика.
Read more
Ванда: Икарди ги одби сите понуди, сака да остане во Интер

Ванда: Икарди ги одби сите понуди, сака да остане во Интер

Сопругата и агент на Икарди тврди дека Аргентинецот има намера да остане во Интер и токму поради тоа ги одбивал сите понуди иако некои од нив беа и тоа како богати.
Read more
реклама

Детална астро анализа до 31 мај за секој хороскопски знак

Read more

Направете фалафел, евтино јадење за целото семејство

Read more

Еден суплемент не смеат да го земаат луѓето над 50 години

Read more

Ризичен експеримент: Намерно дозволил да го проголта анаконда

Read more