Толку убавина на едно место: Кои актери ќе ги видиме во „The Gray Man“?

Ѕвездата на хит серијата „Bridgerton“ Реге-Жан Пејџ им се придружи на актерите кои ќе бидат дел од „The Gray Man“, филм кој се очекува да биде најскапиот во историјата на оваа платформа.

Пејџ ќе се појави заедно со Рајан Гослинг и Крис Еванс. Оваа вест особено го израдува женскиот дел од публиката.

„Чекајте, овие тројца во ист филм? Не можам да дочекам. Ова ќе биде најдобриот филм на сите времиња. Толку убавина на едно место“, се дел од реакциите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Regé-Jean Page (@regejean)

Во акциониот шпионски трилер покрај Пејџ, Гослинг и Еванс ќе ги видиме Били Боб Торнтон, Ана де Армас, Џесика Хенвик и Џулија Батерс.

Не е познато каква улога ќе толкува Пејџ, но филмот се темели според истоимениот роман на авторот Марк Гринеј од 2009 година.

URL
URL
URL
реклама

Ќе пукне ли? Русите распоредија војска, Америка испрати два воени брода

Read more

Се појави нов опасен тренд

Read more

Дали можете да пиете андол и аспирин откако сте примиле вакцина AstraZeneca?

Read more

Милијарда долари за да може Ever Given да излезе од Суецкиот Канал

Read more

Филм & ТВ

Официјален трејлер за „Those Who Wish Me Dead“ со Џоли

Read more

Џенифер Анистон ќе стане мајка на 52 години

Read more

Објавен трејлерот за новиот филм на Netflix - „The Woman in the Window“

Read more

Меколи Калкин стана татко

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Официјален трејлер за „Those Who Wish Me Dead“ со Џоли

Читај повеќе

Џенифер Анистон ќе стане мајка на 52 години

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за новиот филм на Netflix - „The Woman in the Window“

Читај повеќе

Меколи Калкин стана татко

Читај повеќе
  • play_arrow

Бокс-офис: „Godzilla vs. Kong“ втор викенд на врвот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за новата серија на Netflix – „The Innocent“

Читај повеќе

Бенедикт Камбербач мисли дека бил нулта ковид пациент

Читај повеќе
  • play_arrow

Сè што е погрешно со „Prince of Persia“

Читај повеќе