Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak ја објави новата листа на најсимнувани филмови на BitTorrent за изминатата недела. На врвот се наоѓа „Scoob“, а по него следуваат „The Lovebirds“ и „Inheritance“.

Неделава на листата има четири нови филмови: „The Lovebirds“, „Inheritance“, „The Invisible Man“ и „Survive The Night“.

Најсимнуван филм е „Scoob“. Листата на Torrent Freak е од информативен карактер.

Вака изгледа листата на најсимнувани филмови:

1. „Scoob“

2. „The lovebirds“

Remote video URL

3. „Inheritance“

4. „Justice League Dark: Apokolips War“

Remote video URL

5. „Capone“

Remote video URL

6. „Bad Boys for Life“

7. „The Invisible Man“

Remote video URL

8. „Extraction“

9. „Survive The Night“

Remote video URL

10. „Sonic The Hedgehog“ 

реклама

Интересни факти кои веројатно не ги знаете за машкиот оргазам

Read more

Ѓоковиќ: Се чувствувам ужасно

Read more

Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Read more

Американски дипломат дрогирал и силувал 23 девојки додека работел во амбасада во Мексико

Read more

Филм & ТВ

Лејди Гага во главната улога во филмот „House of Gucci“

Read more

Вил Смит го глуми таткото на сестрите Вилијамс во инспиративен филм за тенисерките

Read more

Скарлет Јохансон го тужи Disney поради филмот „Black Widow“

Read more

Мајкл Б. Џордан откри дали тој е новиот Супермен

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Лејди Гага во главната улога во филмот „House of Gucci“

Читај повеќе

Британскиот X Factor откажан по 17 години емитување

Читај повеќе
  • play_arrow

Вил Смит го глуми таткото на сестрите Вилијамс во инспиративен филм за тенисерките

Читај повеќе
  • play_arrow

Скарлет Јохансон го тужи Disney поради филмот „Black Widow“

Читај повеќе

Мајкл Б. Џордан откри дали тој е новиот Супермен

Читај повеќе
  • play_arrow

Оскар Ајзак е мистериозен коцкар во трејлерот за „The Card Counter“

Читај повеќе

Канје Вест се затвори во соба без прозорци додека не го заврши албумот

Читај повеќе
  • play_arrow

Почина Дасти Хил, басистот на Зи-Зи Топ

Читај повеќе
  • play_arrow

Најлошите филмови снимени според бестселери

Читај повеќе