Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak ја објави новата листа на најпиратирани филмови во изминатите седум дена.

Најсимнуван филм на BitTorrent е „Greyhound“, а по него следат „The Old Guard“и „Hamilton“.

Листата на TorrentFreak е од информативен карактер, а податоците се собрани од јавни извори.

Оваа недела има 6 нови филмски наслови на листата. Американскиот воен филм „Greyhound“, со Том Хенкс во главната улога, е најсимнуван. Премиерно беше прикажан на Apple TV+ на 10 јули.

Вака изгледа листата на најпиратирани филмови во текот изминатата недела:

1. Greyhound

Remote video URL

2. The Old Guard

Remote video URL

3. Hamilton

4. The Outpost

5. Scoob!

Remote video URL

6. Palm Springs

7. Irresistible

8. Relic

Remote video URL

9. You Should Have Left

10. Archive

реклама

Бон Џови и покрај богатството пет дена неделно мие садови во ресторан

Read more

Русите објавија снимка од протерувањето на британскиот разурнувач

Read more

Најчестите грешки на возачите за време на летниот одмор

Read more

Џон Мекафи, творецот на антивирусната програма, пронајден мртов во затвор

Read more

Филм & ТВ

Disney ја одбра новата Снежана, луѓето одушевени

Read more

И Стивен Спилберг премина на Netflix

Read more

Погледнете го трејлерот за новиот трилер „How I Became a Superhero“

Read more

Среќен роденден, Мерил Стрип

Read more
 

Сцена

Disney ја одбра новата Снежана, луѓето одушевени

Читај повеќе

И Стивен Спилберг премина на Netflix

Читај повеќе
  • play_arrow

Погледнете го трејлерот за новиот трилер „How I Became a Superhero“

Читај повеќе
  • filter

Среќен роденден, Мерил Стрип

Читај повеќе
  • filter

Досега необјавени фотографии на Анџелина Џоли од времето пред да стане славна

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Никој не го препозна Брендан Фрејзер

Читај повеќе

Светот кој требаше да се спасува и зошто го сакавме Терминатор

Читај повеќе
  • play_arrow

„The Hitman’s Wife’s Bodyguard“ лесно го освои бокс-офисот

Читај повеќе