Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak ја објави новата листа на најпиратирани филмови во изминатите седум дена.

Најсимнуван филм на BitTorrent е „Greyhound“, а по него следат „The Old Guard“и „Hamilton“.

Листата на TorrentFreak е од информативен карактер, а податоците се собрани од јавни извори.

Оваа недела има 6 нови филмски наслови на листата. Американскиот воен филм „Greyhound“, со Том Хенкс во главната улога, е најсимнуван. Премиерно беше прикажан на Apple TV+ на 10 јули.

Вака изгледа листата на најпиратирани филмови во текот изминатата недела:

1. Greyhound

Remote video URL

2. The Old Guard

Remote video URL

3. Hamilton

4. The Outpost

5. Scoob!

Remote video URL

6. Palm Springs

7. Irresistible

8. Relic

Remote video URL

9. You Should Have Left

10. Archive

реклама

Новиот играч на Јувентус полни батерии на Охридското Езеро

Read more

Скопјанец организирал фудбалски турнир непочитувајќи ги мерките за заштита од COVID-19

Read more

Чеферин: Во иднина нема да се повтори Ф8 форматот

Read more

Петмина патници од летот Скопје-Турку во вторникот позитивни на COVID-19

Read more

Филм & ТВ

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Read more

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Read more

Научно-фантастичната серија „Raised by Wolves“ доби нов трејлер

Read more

Двејн Џонсон втора година по ред најплатен актер во светот

Read more

Сцена

Disney го згасна брендот „20th Century Fox“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „Starship Troopers“

Читај повеќе
  • play_arrow

Научно-фантастичната серија „Raised by Wolves“ доби нов трејлер

Читај повеќе

Двејн Џонсон втора година по ред најплатен актер во светот

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најдобри борбени сцени со Киану Ривс

Читај повеќе

Џаред Лето ќе го глуми Енди Ворхол

Читај повеќе

Антонио Бандерас позитивен на коронавирусот: Роденденот го славам во карантин

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Среќен роденден, Антонио Бандерас!

Читај повеќе