Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на Топ десет најсимнувани филмови на BitTorrent.

Најпиратиран филм во изминатата недела е „Greyhound“, а по него следат „The Old Guard“ и „The Silencing“.

Листата со десет најсимнувани филмови TorrentFreak ја објавува за информативни цели, а податоците се земени од јавни извори.

Оваа недела на листата има три нови филмски наслови, тоа се „The Kissing Booth 2“, „The Rental“ и „Coma“.

Вака изгледа новата листа:

1. Greyhound

Remote video URL

2. The Old Guard

3. The Silencing

4. The Kissing Booth 2

Remote video URL

5. Palm Springs

6. The Rental

7.Coma

8. The Outpost

9. Hamilton

10. Scoob!

реклама

Времеплов: Каде е, што прави најубавата собирачка на топчиња?

Read more

Зошто интелигентните луѓе имаат помалку пријатели?

Read more

Искандер - смртоносниот ѕвер: Со ова убиствено оружје Ерменија му се заканува на Азербејџан

Read more

Словенија забрани работење на продавниците во недела и за празници – Кога кај нас вака?

Read more

Филм & ТВ

„His House“ - новиот трилер на Netflix

Read more

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Read more

[КАЈГАНА рецензија] „Стела“ е филм за детето во секој од нас

Read more

Започна снимањето на третиот дел на „Avatar“

Read more

Сцена

  • play_arrow

„His House“ - новиот трилер на Netflix

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 филмови што ги надминаа очекувањата

Читај повеќе

[КАЈГАНА рецензија] „Стела“ е филм за детето во секој од нас

Читај повеќе
  • filter

Започна снимањето на третиот дел на „Avatar“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 20 најдобри комедии на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Џим Парсонс уште во март фатил COVID-19

Читај повеќе
  • play_arrow

Никол Кидман и Хју Грант во новата мини-серија „The Undoing“ на HBO

Читај повеќе
  • play_arrow

„Dream Home Makeover“ - ново шоу за реновирање на Netflix

Читај повеќе

„Хакер“ со Steffonator во „Синеплекс“ од 1 октомври

Читај повеќе