Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на пиратирани филмови на BitTorrent, на врвот се наоѓа „The Tax Collector“.

Новата листа на најсимнувани филмови во изминатата недела има четири нови филмски наслови, за разлика од минатата листа. Тоа се „Tax Collector“, „The Secret Garden“, „An American Pickle“ и „Waiting for the Barbarians“.

Листата е од информативен карактер. Најсимнуван филм е „The Collector“, а по него следат „The Secret Garden“ и „Greyhound“.

Вака изгледа целосната листа:

1. Tax Collector

Remote video URL

2. The Secret Garden

Remote video URL

3. Greyhound

4. Аn American Pickle

5. Waiting for the Barbarians

Remote video URL

6. The Old Guard

7. Deep Blue Sea 3

8. The Kissing Booth 2

9. Coma

10. Black is King

реклама

Филм & ТВ

Netflix ја најави втората сезона на популарната „Bridgerton“

Read more

Шербеџија за Мира Фурлан: Неправедно доживеа многу удари од вообразените националисти

Read more

Бизнисот цвета: Netflix надмина 200 милиони претплатници

Read more

Почина познатиот македонски актер Љупчо Тодоровски –Упа

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Netflix ја најави втората сезона на популарната „Bridgerton“

Читај повеќе
  • play_arrow

Шербеџија за Мира Фурлан: Неправедно доживеа многу удари од вообразените националисти

Читај повеќе

Бизнисот цвета: Netflix надмина 200 милиони претплатници

Читај повеќе

Почина познатиот македонски актер Љупчо Тодоровски –Упа

Читај повеќе

Почина актерката Мира Фурлан

Читај повеќе
  • play_arrow

Повторно одложена премиерата на новиот филм за Џејмс Бонд

Читај повеќе

Почина славната спикерка Бранка Станковска

Читај повеќе

Почина актерката Натали Делон

Читај повеќе
  • play_arrow

Дали „Симпсонови“ ја предвидоа победата на Камала уште пред 21 година?

Читај повеќе