Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на најпиратирани филмови на торент сајтовите во текот на изминатите седум дена.

На врвот се наоѓа „Ghostbusters: Afterlife“, а по него следат „The Matrix Resurrections“ и „Sing 2“.

Листата е од информативен и едукативен карактер, а податоците за неа се собрани од јавни извори. Во текот на изминатата недела најсимнуван филм на BitTorrent е „Ghostbusters: Afterlife“.

Погледнете ја целосната листа:

1. Ghostbusters: Afterlife
2. The Matrix Resurrections
3. Sing 2
4. Spider-Man: No Way Home
5. Venom: Let There Be Carnage
6. No Time to Die
7. Dune
8. Encanto
9. Don’t Look Up
10. Resident Evil: Welcome to Raccoon City
Remote video URL
реклама

Зошто почна да паѓа вредноста на доларот?

Read more

Дали Путин ја прави истата грешка поради која Хитлер ја загуби војната?

Read more

Секс во вселената – една од најтешките задачи на НАСА

Read more

Пет причини зошто треба почесто да имате секс

Read more

Филм & ТВ

Креаторот на „Squid Game“ за новата сезона: Човештвото ќе биде ставено на тест

Read more

Романтиката меѓу Џони Деп и неговата адвокатка е тактика

Read more

Продуцентот на „Pirates of the Caribbean“ откри дали Џони Деп ќе се врати во новиот филм

Read more

Netflix го објави трејлерот за новата серија „Resident Evil“

Read more
 

Сцена

Како „Битлси“ пишувале љубовни песни?

Како „Битлси“ пишувале љубовни песни?

Читај повеќе

Креаторот на „Squid Game“ за новата сезона: Човештвото ќе биде ставено на тест

Читај повеќе

Романтиката меѓу Џони Деп и неговата адвокатка е тактика

Читај повеќе
  • play_arrow

Џеј Ло: На публиката сакам да ѝ дадам содржина, не само тресење на задникот

Читај повеќе
  • play_arrow

Првото EP на Пијан Славеј е сè што ни треба ова лето

Читај повеќе

Продуцентот на „Pirates of the Caribbean“ откри дали Џони Деп ќе се врати во новиот филм

Читај повеќе
  • play_arrow

Netflix го објави трејлерот за новата серија „Resident Evil“

Читај повеќе

Брус Вилис фотографиран прв пат по објавата дека страда од афазија

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Почна 75. Кански филмски фестивал

Читај повеќе