Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на најсимнувани филмови на торент сајтовите, во изминатите седум дена.

Најпиратиран филм е „Spider-Man: No Way Home“, а по него следат „Turning Red“ и „The Adam Project“.

Листата е од информативен карактер и е направена од податоци собрани од јавни извори. Оваа недела, на листата има два нови филмски наслови. Станува збор за „Deep Water“ и „Panama“.

Погледнете ја целосната листа:

1. Spider-Man: No Way Home

2. Turning Red

3. The Adam Project

4. Dog

5. The King’s Man

6. Blacklight

7. The Batman

8. Deep Water

9. The Matrix Resurrections

10. Panama

Remote video URL
реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Читај повеќе
  • play_arrow

Во претстојната епизода конечно ќе се открие како The Simpsons ја предвидуваа иднината

Читај повеќе
  • play_arrow

Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Читај повеќе
  • play_arrow

Стивен Сигал, како пион на Путин, снима документарен филм за војната во Украина

Читај повеќе

По медениот месец, Лопез и Афлек направија пауза „за да не се изгуби магијата“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 грешки во Harry Potter филмовите

Читај повеќе