Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak објави нова листа од најсимнувани филмови во текот на изминатата недела.

На врвот на листата, како најпиратиран филм на торент сајтовите, се наоѓа „Spider-Man: No Way Home“, а по него следат „Jackass Forever“ и „Turning Red“ меѓу првите три.

Листата е од информативен карактер и е направена од јавни извори. На неа има два нови филмови за разлика од изминатата недела, станува збор за „Jackass Forever“ и „Death on the Nile“.

Погледнете ја целосната листа:

1. Spider-Man: No Way Home

2. Jackass Forever

3. Turning Red

4. The Adam Project

5. Death on the Nile

6. The Batman

7. Dog

8. The King’s Man

9. Deep Water

10. The Matrix Resurrections

Remote video URL
реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Читај повеќе
  • play_arrow

Во претстојната епизода конечно ќе се открие како The Simpsons ја предвидуваа иднината

Читај повеќе
  • play_arrow

Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Читај повеќе
  • play_arrow

Стивен Сигал, како пион на Путин, снима документарен филм за војната во Украина

Читај повеќе

По медениот месец, Лопез и Афлек направија пауза „за да не се изгуби магијата“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 грешки во Harry Potter филмовите

Читај повеќе