Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak објави нова листа на најсимнувани филмови на торент сајтовите во текот на изминатата недела.

Најпиратиран филм е „Spider-Man: No Way Home“, а по него следат „The Outfit“ и „Moonfall“.

Листата е од информативен карактер, податоците за неа се од јавни извори. Оваа недела има три нови филмски наслови, станува збор за „The Outfit“, „All The Old Knives“ и „Agent Game“.

Погледнете ја целосната листа:

1. Spider-Man: No Way Home

2. The Outfit

3. Moonfall

4. The Contractor

5. Death on the Nile

6. All The Old Knives

7. Jackass Forever

8. The Batman

9. Agent Game

10. Turning Red.

Remote video URL
реклама

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Читај повеќе
  • play_arrow

Во претстојната епизода конечно ќе се открие како The Simpsons ја предвидуваа иднината

Читај повеќе
  • play_arrow

Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Читај повеќе
  • play_arrow

Стивен Сигал, како пион на Путин, снима документарен филм за војната во Украина

Читај повеќе

По медениот месец, Лопез и Афлек направија пауза „за да не се изгуби магијата“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 грешки во Harry Potter филмовите

Читај повеќе