Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Објавена е нова листа на најсимнувани филмови на торент сајтовите во текот на изминатата недела.

Најпиратиран филм е „Sonic the Hedgehog 2“, а по него следуваат „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ и „Uncharted“.

Листата е од информативен и едукативен карактер и сите податоци се собрани од јавни извори. Оваа недела на листата има три нови филмски наслови, за разлика од минатата. Станува збор за „Sonic the Hedgehog 2“, „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ и „The Bad Guys“.

Погледнете ја целосната листа:

1. Sonic the Hedgehog 2

2. Doctor Strange in the Multiverse of Madness

3. Uncharted

4. The Batman

5. The Bad Guys

6. Spider-Man: No Way Home

7. Ambulance

8. Moonfall

9. Dune

10. No Time to Die

Remote video URL
реклама

Луѓето се ужасни: Разочарувачка фотографија од една од најубавите плажи во светот

Read more

Опасни секс пози: Пенисот нема коска, но може да се скрши

Read more

12 август 30 п.н.е. - Клеопатра се самоубила по поразот на Марко Антониј од Октавијан

Read more

Четири хороскопски знаци на кои есента им носи многу пари

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Read more

Во претстојната епизода конечно ќе се открие како The Simpsons ја предвидуваа иднината

Read more

Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Читај повеќе
  • play_arrow

Во претстојната епизода конечно ќе се открие како The Simpsons ја предвидуваа иднината

Читај повеќе
  • play_arrow

Излезе трејлерот за третиот дел од полскиот филм полн со секс сцени

Читај повеќе
  • play_arrow

Стивен Сигал, како пион на Путин, снима документарен филм за војната во Украина

Читај повеќе

По медениот месец, Лопез и Афлек направија пауза „за да не се изгуби магијата“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 грешки во Harry Potter филмовите

Читај повеќе
  • play_arrow

Џејсон Момоа после тренинг се опоравува во замрзнувач полн со мраз

Читај повеќе

Рита Ора се омажи во тајност и го смени презимето

Читај повеќе