Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Објавена е нова листа на најсимнувани филмови во текот на изминатата недела.

Најпиратиран филм на торент сајтовите во последните седум дена е Bullet Train, а по него следат Vesper и Hocus Pocus 2.

Листата на TorrentFreak е направена од јавни извори и истата е од информативен карактер.

Погледнете ги десетте најпиратирани филмови:

1. Bullet Train

2. Vesper

3. Hocus Pocus 2

4. Top Gun: Maverick

5. Thor: Love and Thunder

6. The Greatest Beer Run Ever

7. Jurassic World Dominion

8. Blonde

9. Nope

10. Dead For a Dollar

Remote video URL
реклама

Хороскопски знаци кои ги очекува голема среќа во декември

Read more

Годишниот хороскоп за 2023 предупредува два хороскопски знаци

Read more

Вработен во Катар стана интернет сензација: Попопуларен е и од Меси

Read more

Пожар во близина на стадионот Лусаил во Катар

Read more

Филм & ТВ

Најстариот актер од серијата „Squid Game“ обвинет за сексуално вознемирување

Read more

„White Noise“ е семејниот филм што не знаевме дека ни треба

Read more

По 80 филмови, Сталоне е опасен мафијаш вo серијата „Tulsa King“

Read more

Новиот Avatar мора да стане еден од најгледаните филмови само за да излезе на нула

Read more
 

Сцена

Шер за 40 години помладиот дечко: Знам, и мене ми е чудно

Читај повеќе

Најстариот актер од серијата „Squid Game“ обвинет за сексуално вознемирување

Читај повеќе
  • play_arrow

„White Noise“ е семејниот филм што не знаевме дека ни треба

Читај повеќе

Џеј Ло ги избриша сите објави на Instagram

Читај повеќе
  • play_arrow

По 80 филмови, Сталоне е опасен мафијаш вo серијата „Tulsa King“

Читај повеќе
  • play_arrow

Минаа 31 година од смртта на легендарниот Фреди Меркјури

Читај повеќе
  • play_arrow

Новиот Avatar мора да стане еден од најгледаните филмови само за да излезе на нула

Читај повеќе

Николас Кејџ непрепознатлив на снимањето за „Dream Scenario“

Читај повеќе

Кање Вест повторно ќе се кандидира за претседател на САД

Читај повеќе