Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak ја објави најновата листа на пиратирани филмови на торент сајтовите во текот на изминативе седум дена.

Најсимнуван филм е „R.I.P.D. 2: Rise of the Damned“, а по него следат „Weird: The Al Yankovic Story“ и „Amsterdam“ меѓу првите три.

Листата е од информативен и едукативен карактер и сите податоци во неа се од јавни извори.

Оваа недела на листата има два нови филма, станува збор за „R.I.P.D. 2: Rise of the Damned“ и „Amsterdam“.

1. R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

2. Weird: The Al Yankovic Story

3. Amsterdam

4. Enola Holmes 2

5. Top Gun: Maverick

6. All Quiet on the Western Front

7. Bullet Train

8. The Woman King

9. Black Adam

10. Smile

Remote video URL

 

реклама

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Read more

Огромни резерви на гас и нафта откриени во Тунис и Либија

Read more

Филм & ТВ

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Read more

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Read more

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Read more

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Читај повеќе

Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Читај повеќе
  • filter

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Читај повеќе

Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Читај повеќе

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Читај повеќе
  • play_arrow

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за The Night Agent

Читај повеќе