Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Секоја недела Torrent Freak објавува листа со најпиратираните филмови на торент сајтовите.

Најсимнуван филм во изминатите седум дена е „Black Adam“, а по него следат „Troll“ и „Spirited“. Листата е направена за едукативни и информативни цели и истата е составена од јавни извори.

Оваа недела на неа има три нови филмски наслови, станува збор за „Troll“, „Black Panther: Wakanda Forever“ и „Thor: Love and Thunder“.

Најпиратиран филм е „Black Adam“.

Погледнете ја целата листа:

1. Black Adam

2. Troll

3. Spirited

4. Triangle of Sadness

5. Top Gun: Maverick

6. Bullet Train

7. Black Panther: Wakanda Forever

8. Smile

9. The Woman King

10. Thor: Love and Thunder

Remote video URL
реклама

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Read more

Огромни резерви на гас и нафта откриени во Тунис и Либија

Read more

Филм & ТВ

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Read more

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Read more

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Read more

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Читај повеќе

Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Читај повеќе
  • filter

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Читај повеќе

Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Читај повеќе

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Читај повеќе
  • play_arrow

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за The Night Agent

Читај повеќе