Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Секоја недела TorrentFreak објавува листа на најсимнувани филмови на торент сајтовите. Што најмногу се гледаше во изминатите седум дена?

Најсимнуван филм е „Glass Onion: A Knives Out Mystery“, а по него следат „Violent Knight“  и „Black Adam“ меѓу првите три.

Листата е од информативен и едукативен карактер, а истата е направена од јавни извори. Неделава има три нови филмски наслови, станува збор за „Glass Onion: A Knives Out Mystery“, „Violent Knight“ и „Spirited“.

Погледнете ја целосната листа:

1. Glass Onion: A Knives Out Mystery

Remote video URL

2. Violent Knight

3. Black Adam

4. The Fabelmans

5. Avatar: The Way of Water

6. The Banshees of Inisherin

7. Emancipation

Remote video URL

8. Bullet Train

9. Black Panther: Wakanda Forever

10. Spirited

Remote video URL
реклама

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Огромни резерви на гас и нафта откриени во Тунис и Либија

Read more

При полициска акција на наплатна рампа кај Тетово запленето големо количество дрога

Read more

Филм & ТВ

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Read more

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Read more

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Read more

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Кортни Кокс ги зачисти ѕвездите на Патеката на славните

Читај повеќе

Маж провалувал во вилата на Ријана, сакал да ја запроси

Читај повеќе
  • filter

Селена Гомес во венчаница на улиците на Њујорк

Читај повеќе
  • play_arrow

Прв трејлер за новиот филм на Џеки Чен

Читај повеќе

Џеј Ло позираше гола во реклама за моден бренд

Читај повеќе

The Simpsons враќаат озлогласен лик од првата сезона

Читај повеќе
  • play_arrow

Први снимки од снимањето на 6. сезона на The Crown

Читај повеќе
  • play_arrow

КАЈГАНА ПРЕПОРАКА: Зошто треба да ја гледате серијата You на Netflix?

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за The Night Agent

Читај повеќе