Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

TorrentFreak објави нова листа на најсимнувани филмови во текот на последните 7 дена.

На врвот е „Avatar: The Way of Water“, а по него следат „Glass Onion: A Knives Out Mystery“ и „Violent Night“ меѓу првите три.

Листата е од едукативен и информативен карактер, сите податоци за неа се собрани од јавни извори.

Најсимнуван филм на торент сајтовите е „Avatar: The Way of Water“.

Remote video URL
Најсимнувани филмови во изминатата недела:

1. Avatar: The Way of Water

2. Glass Onion: A Knives Out Mystery

3. Violent Night

4. Black Adam

5. Avatar (2009)

6. Black Panther: Wakanda Forever

7. Bullet Train

8. White Noise

9. The Banshees of Inisherin

10. Emancipation

Remote video URL
реклама

Месечен хороскоп за април: Три знака ќе имаат животен пресврт

Read more

Том Хенкс со години се бори со тешка болест која ја добил поради улога

Read more

Зошто Германија и Јапонија сериозно се вооружуваат?

Read more

Пресврт - iOS 17 ги носи најбараните функции на iPhone

Read more

Филм & ТВ

Брук Шилдс: Агаси збесна кога глумев со Џои во Friends

Read more

Том Хенкс со години се бори со тешка болест која ја добил поради улога

Read more

Модерни романтични комедии на Netflix кои вреди да ги погледнете

Read more

Хари Стајлс и Емили Ратајковски фатени на дело во Токио

Read more
 

Сцена

Шакира има мистериозна нова љубов

Читај повеќе
  • play_arrow

Брук Шилдс: Агаси збесна кога глумев со Џои во Friends

Читај повеќе

Том Хенкс со години се бори со тешка болест која ја добил поради улога

Читај повеќе
  • play_arrow

Модерни романтични комедии на Netflix кои вреди да ги погледнете

Читај повеќе
  • play_arrow

Хари Стајлс и Емили Ратајковски фатени на дело во Токио

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за мини-серијата Transatlantic

Читај повеќе

Адам Сендлер ја задева Џенифер Анистон поради нејзиниот „ужасен вкус за мажи“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Бијонсе и Adidas ја прекинaa соработката

Читај повеќе