Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Веќе четврта недела по ред, акционата авантура „Rampage“, се наоѓа на самиот врв на листата на најпиратирани филмови на неделата.

„Rampage“ се чини дека ги освои срцата на љубителите на ваков жанр на филмови, па веќе еден месец е лидер на оваа листа.

Покрај ова остварување, во топ 5 влегуваат уште и филмовите „Ready Player One“, „Overboard“, „Escape Plan 2: Hades“ и „How it Ends“.

Оваа недела, на оваа листа, имаме и три нови наслови.

Во продолжение погледнете ја и комплетната листа од топ 10 најпиратирани филмови на неделата:

1. Rampage

2. Ready Player One

3. Overboard

4. Escape Plan 2: Hades

5. How It Ends

6. A Quiet Place

7. Furious  

8. Sanju

9. Avengers: Infinity War

10. Blockers

реклама

Русија го враќа ударот: Ќе носи војска на Куба и во Латинска Америка

Read more

Најпривлечната фудбалерка во светот ја потврди врската со Даглас Луис

Read more

Пукање во Украина: Војник со „калашников“ уби 5 чувари во воена фабрика

Read more

Најочигледниот знак дека ви треба повеќе витамин Д

Read more

Филм & ТВ

Двејн Џонсон ја сподели животната филозофија за неговиот успех

Read more

Меколи Калкин ја запроси Бренда Сонг со импозантен дијамантски прстен

Read more

Официјален трејлер за комичната крими серија „Murderville“

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more
 

Сцена

Двејн Џонсон ја сподели животната филозофија за неговиот успех

Читај повеќе

Spotify го одбра контроверзниот Џо Роган, ќе ја отстрани музиката на Нил Јанг

Читај повеќе

Меколи Калкин ја запроси Бренда Сонг со импозантен дијамантски прстен

Читај повеќе
  • play_arrow

Алиша Кис: Требаше да завршам како проститутка, а не како музичка икона

Читај повеќе

Елтон Џон заразен со корона, ја откажа турнејата

Читај повеќе
  • play_arrow

Цетински на роденденот на Тоше: Запејте ја пак „Јесен у мени“ со Аки

Читај повеќе

Најмудрите мисли на Тоше Проески за љубовта и животот

Читај повеќе
  • play_arrow

Официјален трејлер за комичната крими серија „Murderville“

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе