Топ 15 актери и актери кои глумеа стрејт ликови, а самите не се

Хемијата на екранот со спротивниот пол не секогаш се рефлектира и во реалниот живот. Доказ за тоа се овие 15 актери и актерки кои иако во филмовите и сериите глумеа стрејт мажи и жени, некои дури и големи заводници, во вистинскиот живот воопшто и не се.

Број еден е дефинитивно Нил Патрик Харис, кој го глумеше ликот на големиот женкар Барни Стинсон во мега хит серијата „How I Met Your Mother“.

Ако откривањето на Нил беше шок за многумина, за Џим Парсонс, кој го играше чудниот препаметен физичар Шелдон Купер во „The Big Bang Theory“, сигурно не беше.

реклама

Филм & ТВ

Скарлет Јохансон се прошета на црвениот тепих во хит летен модел

Read more

Објавен трејлерот за долго очекуваниот Gladiator II

Read more

Доаѓа продолжение на култниот The Devil Wears Prada, но ќе глуми ли и Ен Хатавеј?

Read more

Зошто генерацијата Z исклучува филм кога се појавува секс сцена?

Read more

Нови видеа

play_arrow
Четири лесни рецепти за вкусен киш

4 лесни рецепти за вкусен киш

Read more
play_arrow

Не си играј со времето: Фејл компилација

Read more
play_arrow

Како Англичаните станаа добри во изведување пенали?

Read more
play_arrow
Пилешки раженчиња со јогурт сос

Пилешки раженчиња за кои не ви треба скара

Read more
play_arrow
Лекција за почетници: Месење леб со Џејми Оливер

Научете како се меси леб со Џејми Оливер

Read more
play_arrow

Топ 15 актери и актери кои глумеа стрејт ликови, а самите не се

Read more
play_arrow

Искрен трејлер за Beverly Hills Cop

Read more
play_arrow
Дали скап фотоапарат ве прави подобар фотограф?

Дали скап фотоапарат ве прави подобар фотограф?

Read more
play_arrow

Како се прави „газе за медаља“?

Read more
play_arrow

7 работи што никој не ви ги кажува за салото во долниот дел на стомакот

Read more
play_arrow

Глупави американски фејлови

Read more
play_arrow

Што добивате со карти од 30 и од 400 евра за ЕУРО 2024?

Read more