Тренинг за почетници: 15 минути вежби за целото тело

Б.С.Б.
/ 26.06.2022 / 10:33

Никогаш не е доцна да се активирате за летото, особено кога станува збор за вежбањето. Ако сте почетник, овој тренинг од 15 минути домашни вежби е идеален за вас.

Со негова помош ќе ги активирате сите мускули во телото и ќе поверите во каква физичка кондиција сте.

реклама

Фит

Ако сакате тенок струк и цврст задник: 10 минути домашен тренинг за секој ден

Read more

Пет причини зошто одењето по песок е здраво

Read more

Проверете колку сте издржливи: 24 минути комплексни јога вежби

Read more

Најдобрите пилатес вежби за совршени нозе

Read more

Нови видеа

play_arrow

Ако сакате тенок струк и цврст задник: 10 минути домашен тренинг за секој ден

Read more
play_arrow

Проверете колку сте издржливи: 24 минути комплексни јога вежби

Read more
play_arrow

Најдобрите пилатес вежби за совршени нозе

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Топ 10 хорори кои морале да претрпат цензура

Read more
play_arrow

20-минутни вежби за задник со Памела Рајф

Read more
play_arrow
Раѓањето и смртта на еден планетарен систем

Раѓањето и смртта на еден планетарен систем

Read more
play_arrow

Како најлесно да ги средите каблите во домот?

Read more
play_arrow

Топ 10 пати кога The Simpsons добија тужби

Read more
play_arrow

Што сè можете да направите со паста за заби?

Read more
play_arrow

Најчести митови за алфа мажите

Read more
play_arrow
Шпански омлет за совршен појадок

Шпански омлет за совршен појадок

Read more