Веќе не мора да одите во казино, дозволете казиното да дојде кај Вас

Уживај во преку 350 игри во Моцарт онлајн казиното и почувствувајте го гламурот на Лас Вегас во удобноста на Вашите домови. Нема потреба да внимавате на времето, бидејќи ова онлајн казино е достапно 24 часа дневно и што е најдобро нема чекање да се ослободат казино слотовите, бидејќи сите онлајн слотови чекаат само на тебе.

Во вака јака конкурентција на високо квалитетни 3Д игри со неверојатна графика и фантастични можности за заработка, тешко е да се издвои некоја, но овој пат нека бидат игрите од PLAYSON провајдерот, кој организира турнир со вкупен награден фонд од 1600 евра.


Турнирот почнува на 12 мај со почеток од 10:00 часот и трае до 21 мај до 22:00 часот. Играчите собираат бодови на основа на WIN-ови кои ги остваруваат на игрите кои учествуваат во промоцијата. Се бројат само WIN-овите над минималниот бет кој изнесува 0.20 евра. Колку е поголем БЕТ-от , толку е поголема шансата да завземете подобро место на ранг-листата, бидејќи бодовите се пресметуваат по формулата (WIN/BET)*10.
Игрите кои учествуваат на турнирот се Solar Queen, Rise of Egypt, Legend of_Cleopatra, 40 Joker Staxx, Book of Gold Double change. Наградите се распоредени на следниот начин:

1. €500.00
2. €250.00
3. €200.00
4. €100.00
5. €50.00
6-10. €40.00
11-20. €30.00

Заврти веднаш!

 

*Промотивен текст

Тагови
реклама

Промо

Квики организира голем гејминг настан со јутјуберот Steffonator

Read more

Вклучете се во Lyconet мрежата и заработувајте брзо и лесно од удобноста на вашиот дом

Read more

Mobile - Ново постпејд портфолио на Македонски Телеком

Read more

Forza во борба со КОВИД-19 преку различни иницијативи за помош на општеството

Read more

Ново

Како твитерџиите реагираат на 80-часовниот полициски час?

Читај повеќе

Чулев: На земјава ѝ се потребни избори, но здравјето на граѓаните е приоритет

Читај повеќе
  • filter

Љубов без граници: Животот на интернационална двојка низ искрени илустрации

Читај повеќе
  • play_arrow

Глетка од која застанува здивот: Диви коњи трчаат на Пелистер

Читај повеќе
  • play_arrow

СЗО препорача да се носи маска, но потребно е да биде трислојна за да ве штити од COVID-19

Читај повеќе

125 нови заразени со коронавирус, 46 се од Скопје

Читај повеќе
  • play_arrow

Домашни бургер лепчиња без јајца – и не ви треба рерна за печење

Читај повеќе

Филипче: Објавувањето број на новозаразени не смее да биде трка на ексклузивитет

Читај повеќе

Отец Пимен: Дајте ние живите да им помогнеме на живите

Читај повеќе