Втор трејлер за анимираната авантура „Over The Moon“

Одлучна и полна со страст за наука, едно девојче ќе направи вселенски брод за да докаже дека постои легендарната Божица на Месечината.

Секако, нејзината авантура не се одвива баш како што таа замислува.

„Over The Moon“ е во режија на оскаровецот Глен Кин, а продуценти се Џини Рим и Пејлин Чу.

Гласовите ги позајмуваат: Кети Анг, Филипа Со, Роберт Џ. Чиу, Кен Јеонг, Џон Чо, Рути Ен Мајлс, Маргарет Чо, Кимико Глен, Арт Батлер, Ајрин Цу, Клем Чеунг, Конрад Рикамора и Сандра О.

реклама

Филм & ТВ

За „Halloween Kills“ ќе почекаме уште една година

Read more

Возбудата расте - објавен трејлер за четвртата сезона на „The Crown“

Read more

Два македонски филма на Репертоарот на Кино Милениум

Read more

„The White Tiger“ - новата серија на Netflix со Пријанка Чопра

Read more

Нови видеа

play_arrow

Јапонски експериментален воз достигна брзина од 382 км/ч

Read more
play_arrow

Руски диви „хакери“ бираат победник помеѓу Трамп и Бајден

Read more
play_arrow

„The White Tiger“ - новата серија на Netflix со Пријанка Чопра

Read more
play_arrow

Мал трик кој го забрзува процесот на слабеење

Read more
play_arrow

10 теории за вселената што ќе ве држат будни длабоко во ноќта

Read more
play_arrow

Папу Гомес МВП за септември во Серија А

Read more
play_arrow

Рецепт за топло чоколадо што мора да го пробате

Read more
play_arrow

Вистински чувар: Питбул трениран да заштитува деца

Read more
play_arrow

Објавен трејлерот за „Dreamland“ - новиот трилер со Марго Роби

Read more
play_arrow

Пробајте го најдобриот и најлесниот рецепт за пилешки крилца

Read more
play_arrow

Вежби за затегнати стомачни мускули со тегови

Read more
play_arrow

Десетте најголеми ривалства во фудбалот во овој момент

Read more