Анталија, Бодрум, Хургада, Крстарења и индивидуални егзотични патувања

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Кајгана
/ 24.03.2023 / 13:54

На одлично организиран настан проследен со одлична забава кој се одржа во Хотел Изгрев во Струга, Фибула ја најави сезоната 2023.

На настанот на кој присуствуваа јавни личности, партнери и медиуми, повеќе од 15 хотелиери на покана од Фибула ги презентираа своите луксузни хотели, отварајќи ја новата сезона 2023, која ќе донесе богата понуда на избор за летувања во Анталија, Бодрум, Егејот, Египет, крстарења и индивидуални егзотични патувања, по специјални цени.

Remote video URL

Оваа сезона, Фибула која има повеќе од две децении професионално искуство и е лидер во областа на туризмот  во Македонија и Балканот, како дел до големата меѓународна групација, нуди чартер летови за Анталија секој ден, а за Бодрум и Хургада 2 пати неделно.

Пакетите се направени за сечиј вкус, барања и буџет, а сè што треба е да се спакувате и останатото да им го препуштите на искусните професионалци од Фибула. Чувствувајте се слободни да ги контактирате нивните лични советници и експерти, кои одлично ги познаваат сите дестинации и искористете го нивното знаење за да си го остварите одморот од соништата.


Настанот беше организиран на највисоко ниво, а по B2B работилницата, продолжи со гала вечера и забава за гостите до доцните часови. 

Минатата година бевме 7 дена на тура низ Анталија со Фибула и си поминавме топ, а нашите безброј впечатоци може да ги прочитате тука.

 

Тагови
реклама

Детална астро анализа до 31 мај за секој хороскопски знак

Read more

Направете фалафел, евтино јадење за целото семејство

Read more

Еден суплемент не смеат да го земаат луѓето над 50 години

Read more

Што точно му прави шолја кафе на телото од минута во минута?

Read more

Стил

Внимателно избирајте облека со детали: 5 дезени што прават да изгледате постаро

Read more

Сензационално издание на шведската убавица Елса во Кан

Read more

Наоми Кембел во Кан блесна во фустан што првпат го носеше во 1996 година

Read more

Мет Гала 2024: Кој ја погоди, а кој ја промаши темата?

Read more
 

Магазин

Знаци кај децата кои може да укажуваат на дислексија

Читај повеќе

Еден суплемент не смеат да го земаат луѓето над 50 години

Читај повеќе

Што точно му прави шолја кафе на телото од минута во минута?

Читај повеќе
  • play_arrow

Ризичен експеримент: Намерно дозволил да го проголта анаконда

Читај повеќе

Неколку причини зошто Водолиите се генијалци

Читај повеќе

Направете фалафел, евтино јадење за целото семејство

Читај повеќе

Знаци што откриваат дека некој е емотивно недостапна личност

Читај повеќе
  • play_arrow

Авантурата наречена Red Bull Can You Make It? 2024 е во полн ек!

Читај повеќе

Внимателно избирајте облека со детали: 5 дезени што прават да изгледате постаро

Читај повеќе