Жените родени во 3 знаци претпочитаат машко друштво

Едноставно подобро им оди во машко друштво, затоа сакаат машко-женски пријателства.

Овен

Жените под овој знак можат да се дружат со речиси секого, но почесто бираат пријателства со мажи. Тие бараат некој кој ќе ги предизвика и ќе ги натера да дадат сѐ од себе, а тоа често го наоѓаат во машки пријател.

Лав

Лавиците полесно комуницираат со мажите. Можат и со пријателки, но најголемите пријателства ги остваруваат со мажи

Скорпија

Избираат машки пријатели од две причини - не сакаат драматична врска, туку некој со кој можат добро да се забавуваат. Друга причина е големата љубомора, а се натпреваруваат со жени.

реклама

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Read more

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Read more

Огромни резерви на гас и нафта откриени во Тунис и Либија

Read more

Живот

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Read more

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Read more

Најчести грешки што ги правиме во одгледувањето растенија

Read more

Како да препознаете квалитетни јајца?

Read more
 

Магазин

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Читај повеќе

Идеја за посен ручек: Полнети тиквички

Читај повеќе

Може ли вежбањето дома без опрема да даде добри резултати?

Читај повеќе

Запознајте се со хотелите на Фибула за сезона 2023 и одберете одмор од соништата

Читај повеќе
  • play_arrow

Зебра избегала од зоо во Сеул и со часови талкала низ градот

Читај повеќе

Како вашите омилени сосови ви го саботираат процесот на слабеење?

Читај повеќе

Плутон влегува во Водолија после 200 години: Што ќе ни донесе?

Читај повеќе

Најчести грешки што ги правиме во одгледувањето растенија

Читај повеќе

Има три начини на кои луѓето гледаат порно, само еден е здрав

Читај повеќе