10 минути вежбање на горниот дел од телото

Б.С.Б.
/ 09.06.2021 / 15:50

Памела Рајф објави ново видео со сет од вежби за горниот дел од телото, поточно за рацете, грбот и градите.

реклама

Фит

Што не треба да јадете по тренинг?

Read more

Зошто се враќаме здебелени од летен одмор?

Read more

Пешачка медитација - најголемиот фитнес тренд за 2021 година

Read more

Колку е корисна популарната диета со варени јајца?

Read more

Нови видеа

play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Застрашувачки момент кога ајкула ненадејно тргна кон пливач

Read more
play_arrow

Што ако би можеле да го посведочите крајот на светот?

Read more
play_arrow

Нема живот, само ужас: 10 најстрашни планети во универзумот

Read more
play_arrow

Топ 5 нови видеоигри за август 2021

Read more
play_arrow

Прошетка низ ирските замоци

Read more
play_arrow

Необјаснетите кратери на Месечината уште ги интригираат космолозите

Read more
play_arrow

10-минутен тренинг за истегнување на телото

Read more
play_arrow

Ја побара за жена пред публика, но остана шокиран од нејзината реакција

Read more
play_arrow

Девет работи што треба да ги правите пред тренинг

Read more
play_arrow

Објавен финалниот трејлер за „Snake Eyes“

Read more
play_arrow

Како да си ја сакате работата?

Read more