Забава

play_arrow

Кенгурска тепачка

Скриена камера фати на дело ноќна тепачка помеѓу кенгури.
Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Петок е, што значи е време за преглед на најдобрите фејлови за изминатава недела. Еднорогот на шипка, дрсечачите или скијачот на ограда, кое најмногу ве изнасмеа?
Read more
play_arrow

Најсмешната фејл компилација на неделата

FailArmy објави нова смешна компилација со фејлови актуелни во изминатите седум дена.
Read more
play_arrow

Најсмешните новинарски незгоди во изминатиот месец

News Be Funny објави фејл компилација од најсмешните новинарски незгоди актуелни во текот на октомври.
Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Нова фејл компилација со смешни настани и случки актуелни на интернет во текот на изминатата недела. Погледнете го видеото.
Read more
play_arrow

Компилација од најсмешните снимки со дрон

Fail Army објави нова смешна компилација од најдобрите фејл снимки со дрон што досега сте ги виделе.
Read more
play_arrow

Мачката која го фати ласерот

Играта „фати го ласерот“ е интересна за луѓето, а дали е интересна и за мачките или само ги нервира, не знаеме. Но, оваа мачка успеа да го направи невозможното, да го фати ласерот. Или не?!
Read more
play_arrow

Не си играј со времето: Фејл компилација

Понекогаш подобро е да се остане дома. 10-минутно смеење со најдобрите и најлошите фејлови поврзани со временски непрлики. Сите снимки се од 2016 година.
Read more
play_arrow

Пингвински приказни: Борба за живот

Птица од типот џиновски петрел напаѓа група царски пингвини, а на помош ќе дојде неочекуван спасител.
Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Нова фејл компилација со смешни настани и случки актуелни на интернет во текот на изминатата недела.
Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

FailArmy објави нова смешна фејл компилација со најсмешните настани актуелни на интернет во текот на изминатата недела.
Read more
play_arrow

Најсмешните новинарски незгоди со животни

Не им е лесно на новинарите додека водат емисија или вести во живо и си имаат работа со животни. Доказ за тоа е новата фејл компилација на News Be Funny, на која дефинитивно нема да останете рамнодушни.
Read more
реклама

Во Кина откриен нов вид џиновски носорог, поголем од жирафа

Read more

На Ериксен ќе му биде вграден уред кој спасува живот, но носи и низа опасности

Read more

Четири хороскопски знаци кои привлекуваат сè околу себе

Read more

Емотивен момент во кампот на данската репрезентација: Се појави Кристијан Ериксен

Read more