Бодибилдерот Толочко конечно се ожени со секс-кукла

Казахстанскиот бодибилдер Јури Толочко ја запроси Марго во декември минатата година, а во април годинава ја одложи венчавката со секс-куклата, поради пандемијата со коронавирусот.

Но, церемонијата беше одложена и по втор пат, откако Јуриј беше нападнат на 31 октомври, додека протестираше облечен како жена. Но, сега конечно успеа да се венча со Марго, објавувајќи видео на социјалните мрежи.

Бодибилдерот се идентификува како пансексуалец и вели дека може да се вљуби во лик, слика, личност.

„Го сакам процесот на самиот секс. И во овој случај, полот и сексуалната ориентација не се особено важни“, вели тој.

Дискутирајќи за неговиот сексуален живот со Марго, тој додава:

„Нашата приказна толку многу ме пали, повеќе и од самиот секс. Исто така, сакам БДСМ“, вели тој. „Сакам да ме мачат, имам силен праг на болка. Исто така, сакам да доминирам. Марго е способна за работи за кои луѓето не можат да ги издржат“, додава бодибилдерот

Тагови
реклама

Запознајте го Гонсало Салгадо, телохранителот на Кристијано Роналдо

Read more

Британски специјалци тренираат за напад од вонземјани

Read more

Погледнете како руска олимписка шампионка го одбележа Водици

Read more

Google блокираше 164 опасни апликации: Веднаш избришете ги од телефонот

Read more

Чек дис аут

Британски специјалци тренираат за напад од вонземјани

Read more

Научете како да играте шах за помалку од 10 минути

Read more

Во Гиза откриени 52 гробници меѓу кои и на кралицата Неит

Read more

Работници во австралиска фабрика украле лосос вреден милиони долари

Read more
 

Магазин

  • play_arrow

Погледнете како руска олимписка шампионка го одбележа Водици

Читај повеќе
  • play_arrow

Запознајте го Гонсало Салгадо, телохранителот на Кристијано Роналдо

Читај повеќе

Британски специјалци тренираат за напад од вонземјани

Читај повеќе
  • play_arrow

Бразилска убавица: Изабел Гулар

Читај повеќе
  • filter

Идеја за десерт: Лава колач

Читај повеќе
  • play_arrow

Научете како да играте шах за помалку од 10 минути

Читај повеќе

Зошто секое утро треба да пиете маслиново масло?

Читај повеќе
  • play_arrow

8-минутни вежби за истегнување за луѓе кои имаат седечка работа

Читај повеќе

Зошто никогаш не треба да држите диети?

Читај повеќе