Девет филмови што не може да ги изгледате докрај

Љубителите на хорор филмови сакаат вознемирувачки сцени, но некои филмови можат да ве вознемират и од многу други причини. На Reddit се објавени 9 филмови за кои луѓето се изјасниле дека не можат да ги гледаат докрај.

Кои се тие?

Se7en
Remote video URL
Apocalypse Now
Remote video URL
Antichrist
Remote video URL
Candyman
Remote video URL
The Pianist
Remote video URL
I Spit on Your Grave
Remote video URL
The Girl Next Door
Remote video URL
Oldboy
Remote video URL
The Trials of Gabriel Fernandez
Remote video URL
реклама

Како изгледаат првите Viber стикери со македонски знаковен јазик?

Read more

Ненаситни за секс: Хороскопски знаци со најсилно либидо

Read more

Русија официјално ги прогласи САД и Чешка за непријателски држави

Read more

Какви промени да очекувате ако трчате редовно цел месец?

Read more

Филм & ТВ

И Бекам ќе биде специјален гостин во „Friends“

Read more

Омилените „Пријатели“ се враќаат на 27 мај

Read more

Што нуди филмската програма на „Вечерите на женски права“?

Read more

Даниел Крег ќе снима филм во Грција и Србија

Read more
 

Сцена

И Бекам ќе биде специјален гостин во „Friends“

Читај повеќе
  • play_arrow

Омилените „Пријатели“ се враќаат на 27 мај

Читај повеќе

Што нуди филмската програма на „Вечерите на женски права“?

Читај повеќе

Даниел Крег ќе снима филм во Грција и Србија

Читај повеќе

Today It’s All About Jazz по петти пат во Скопје

Читај повеќе

Пролет на FilmBox со филмови базирани на вистински приказни

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлерот за втората сезона на хит серијата „Lupin“

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за новиот „Mortal Kombat“

Читај повеќе
  • play_arrow

Десет најдобри песни од Фиби во „Friends“

Читај повеќе