Излезе трејлер за филмот со жешката секс сцена на Елизабет Харли во режија на син ѝ

Актерката Елизабет Харли сними жешка секс сцена која беше објавена во првиот трејлер за режисерското деби на нејзиниот син Демиен.

Трејлерот за „Strictly Confidential“ ја прикажува 58-годишната актерка како се забавува со друга жена во сцени снимени и режирани од нејзиниот син, модел и режисер на кој овој долгометражен филм му е деби.

Драмата ја следи Миа, која ја игра ѕвездата на CBBC, Џорџа Лок, која е вовлечена во „светот на сексот, дволичноста и предавството“ додека се обидува да ја разоткрие мистеријата околу самоубиството на нејзината најдобра пријателка Ребека. Трејлерот ја прикажува Миа како се враќа на егзотичниот карипски остров каде што починала Ребека и со старите страсти кои се откопуваат, таа ветува дека ќе ја дознае вистината за смртта на нејзината пријателка.

Ликот на Лили, кој го глуми Елизабет, ја заведува Наташа, која ја игра младата актерка Пеар Чиравара. Во интервју за People, нејзиниот син Демиен откри дека неговата мајка пред неколку години „дала ветување дека ќе биде во неговиот прв филм“, а кога конечно доби зелено светло, „отфрлила сѐ за да го оствари тоа ветување“.

Remote video URL

„Ми беше задоволство да доаѓам на работа и да работам со мајка ми секој ден. Имавме само 18 дена да го снимаме целиот филм, така што нашата телепатија беше непроценлива. Неуморното работење покрај толку посветена и талентирана актерска екипа беше навистина инспиративно. Јас сум вечно благодарен за довербата и вербата во мене на сите што учествуваа“, рече Демиен и ја пофали својата мајка.

„Сите вклучени заслужуваат јавна пофалба, но токму сега сакам да го изразам своето восхитување на Елизабет Харли, која уште во 2010 година, кога имав 8 години, вети дека ќе учествува во снимањето на мојот прв краток филм. Таа остана доследна на нејзиниот збор и штом овој филм доби зелено светло, мама остави сè и побрза на прекрасните Кариби да ми помогне. Нашата заедничка работа беше остварување на сонот“, сподели тој на Instagram.

реклама

Топ 5 најдолговечни животни - некои живеат и илјадници години

Read more

Зошто никогаш не треба да користите мобилен телефон додека сте во тоалет?

Read more

Со 11.100 км/ч за 1 час низ половина свет: Тестот беше успешен, доаѓа ракетен авион?

Read more

Тешка недела: Финансиски хороскоп за секој знак од 15 до 21 април

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Анистон изненади со изгледот на насловна: Како толку се подмлади?

Read more

Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум ве носат на Месечината во филм за настанот од 1969

Read more

Зошто HBO се откажа од спин-оф серијата за Џон Сноу?

Read more
 

Сцена

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Анистон изненади со изгледот на насловна: Како толку се подмлади?

Читај повеќе
  • play_arrow
  • filter

Скарлет Јохансон и Ченинг Тејтум ве носат на Месечината во филм за настанот од 1969

Читај повеќе

Зошто HBO се откажа од спин-оф серијата за Џон Сноу?

Читај повеќе
  • play_arrow

Стигна првиот тизер трејлер за новиот Joker, обожавателите поделени

Читај повеќе
  • filter

Фаворитот за новиот Бонд се појави на црвениот тепих со 24 години постарата сопруга

Читај повеќе
  • play_arrow

Како Шакира се потруди никој да не дознае дека глумела во теленовела?

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе

Саша Барон Коен и Исла Фишер се разведуваат по 13 години брак

Читај повеќе