Ја побара за жена пред публика, но остана шокиран од нејзината реакција

Јавно запросување на бејзбол натпревар во Масачусетс во текот на викендот не мина според очекувањата.

Во текот на натпреварот едно момче клекна пред девојката и извади прстен. Потегот предизвика овации кај публиката од трибините, но не ја израдува изненадената девојка која едноставно си замина.

Момчето со тажен израз на лицето остана да клечи, а за негова несреќа целиот настан е снимен и веќе се споделува на социјалните мрежи.

реклама

Чек дис аут

Зошто сината боја е ретка во природата?

Read more

Она кога некој ќе ги спои талибанците со најавната шпица на Friends

Read more

За влез во оваа земја не е потребен PCR тест, туку еколошка заклетва

Read more

Телохранителите на Роналдо се атракција во Манчестер

Read more

Нови видеа

play_arrow

Октоподи - неверојатни суштества

Read more
play_arrow

Зошто сината боја е ретка во природата?

Read more
play_arrow

Само за почетници: 10 минути вежби за стомачни мускули

Read more
play_arrow

Како животните ги добиваат нивните шари?

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за трилер хоророт „Night Teeth“

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

10-минутен енергичен тренинг со Памела Рајф

Read more
play_arrow

Жешка лава против базен

Read more
play_arrow

20 начини како да топите калории без вежбање

Read more
play_arrow

Што треба да знаете пред да почнете свој бизнис?

Read more
play_arrow

Емоционално интелигентните луѓе никогаш нема да ги кажат овие реченици

Read more
play_arrow

Најдобрите чаеви за слабеење и забрзување на метаболизмот

Read more