Музика

Ќе се објават досега невидени снимки од починатата Витни Хјустон

Ќе се објават досега невидени снимки од починатата Витни Хјустон

Најновиот документарен филм на со Оскар наградениот режисер Кевин Мекдоналд, повторно, и сосема заслужено, ќе го актуализира животот и успехот на славната пејачка Витни Хјустон, која почина на 11 февруари 2012 година.
Read more
Нов сингл на Тејлор Свифт, ќе биде ли поуспешен од претходниот?

Нов сингл на Тејлор Свифт, ќе биде ли поуспешен од претходниот?

Популарната американска пејачка Тејлор Свифт синоќа ја објави својата нова песна под назив „...Ready For It?“, која веднаш предизвика бура од коментари на социјалните мрежи.
Read more
Погледнете го македонскиот хип хоп документарец „Сложувалка”
play_arrow

Погледнете го македонскиот хип хоп документарец „Сложувалка”

 „Сложувалка” е македонски документарен хип хоп филм во реализација на неформалната организација Хип Хоп Македонија.
Read more
реклама

Што се случува во телото откако ќе земете „вијагра“?

Read more

Новиот играч на Јувентус полни батерии на Охридското Езеро

Read more

Десетте најпонижувачки порази во историјата на Лигата на шампиони

Read more

Како да го зголемите нивото на тестостерон на природен начин?

Read more