Селебрити

10 прашања со Елена Ристеска
play_arrow

10 прашања со Елена Ристеска

Што ќе беше доколку не беше пејачка? Која е најголемата глупост што ја има слушнато за себе? Одговорите на овие и уште осум други прашања кои и ги поставивме на Елена, погледнете ги во видеото.
Read more
реклама

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Расте бројот на новозаразени во Грција и Албанија

Read more

Германија: Задолжителен ковид тест за сите кои влегуваат во земјата од високоризични региони

Read more

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Read more