Мел Гибсон ќе се појави во мини серија за Џон Вик, фановите разочарани

Веста дека Мел Гибсон ќе глуми во претстојната мини серија за Џон Вик ги разочара обожавателите.

Според Deadline, актерот ќе се појави во продолжението The Continental, кој се занимава со скриени работи околу хотелот – засолниште за убијци.

Гибсон ќе толкува нов лик по име Кормак, но не се објавени дополнителни детали за новата улога, како и за датумот на објавувањето на серијата.

URL

Обожавателите не се среќни поради ангажирањето на актерот кој на интернет често беше цел на критики поради расистички, антисемитски и хмофобични изјави во минатотот.

Во јули годинава на интернет имаше снимка на која Гибсон го поздрави Доналд Трамп со нацистички поздрав.

Обожавателите не се баш одушевени од веста дека Гибсон ќе биде дел од серијата.

URL
URL
Тагови
реклама

Предупредувачки знаци дека црниот дроб ви е полн со токсини

Read more

Промашување на векот: Најголемиот трговски центар во светот зјае празен

Read more

Што ви се случува во телото откако ќе земете „вијагра“?

Read more

Колку сексуални партнери пред вас се „премногу“?

Read more

Филм & ТВ

Топ 10 филмски интерпретации на принцезата Дијана

Read more

Студент од Северна Кореја осуден на смрт поради криумчарење на серијата „Squid Game“

Read more

Објавен трејлер за новиот филм „American Refugee“

Read more

Новиот документарец за Битлси го демистифицира распаѓањето на Фамозната четворка

Read more
 

Сцена

  • play_arrow

Топ 10 филмски интерпретации на принцезата Дијана

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 женски групи кои повеќе не постојат

Читај повеќе
  • play_arrow

Студент од Северна Кореја осуден на смрт поради криумчарење на серијата „Squid Game“

Читај повеќе
  • play_arrow

Објавен трејлер за новиот филм „American Refugee“

Читај повеќе
  • play_arrow

Новиот документарец за Битлси го демистифицира распаѓањето на Фамозната четворка

Читај повеќе
  • play_arrow

Billboard ја прогласи најдобрата песна на сите времиња

Читај повеќе
  • play_arrow

Новата корејска серија „Hellbound“ руши рекорди

Читај повеќе
  • play_arrow

Ридли Скот ги обвини младите и технологијата за неуспехот на „The Last Duel“

Читај повеќе

Кијану Ривс: Изгледа уште сум во брак со Винона Рајдер

Читај повеќе