Џони Деп

Џони Деп ме тепаше уште пред да се венчаме, тврди Амбер Херд

Амбер Херд сведочеше дека поранешниот сопруг Џони Деп клекнал врз неа и ја удирал по задниот дел на главата во расправија пред да стапат во брак. Деп наводно ја обвинил дека го изневерува со колега.
Read more

Поранешните партнерки на Џони Деп тврдат дека тој не би удрил жена

Поранешната сопруга на Џони Деп, Ванеса Паради и неговата поранешна девојка Винона Рајдер во Врховниот суд во Лондон, Англија, сведочеа дека тој не е човек што би удрил жена.
Read more
play_arrow

Џони Деп на суд се бори против клевета - не ја тепал бившата

Холивудскиот актер Џони Деп денеска почнува судска парница против британскиот таблоид The Sun на која се очекува да бидат откриени многу детали од неговиот приватен живот.
Read more
реклама

Патничките авиони ќе летаат како птиците во јато

Read more

Зошто одеднаш Израел почна да си подава рака со арапските земји?

Read more

Топ 5 новитети во iOS 14 за iPhone кои мора да ги пробате

Read more

Ако епидемиолошката слика е стабилна, во ноември ќе се дозволи физичко присуство во училиштата

Read more