Фернандо Торес

Неверојатна трансформација на Фернандо Торес

Фернандо Торес пред три години ја заврши успешната играчка кариера, но како и многу негови колеги остана во фудбалот. 
Read more
filter

Неверојатна трансформација на Фернандо Торес

Славниот шпански фудбалер Фернандо Торес не само што продолжи да ја одржува физичката подготвеност и по завршувањето на кариерата, туку изгледа подобро од кога било.
Read more
реклама

Финансиски хороскоп за февруари: За кој знак е поволно време за почнување бизнис?

Read more

Што се случи со Месут Озил?

Read more

Кои се најчестите повреди за време на секс?

Read more

Археолози ја открија првата кафеана во светот – стара е 5.000 години

Read more