хороскоп

Финансиски хороскоп од 15 до 21 јули

Постигнувањето успех во финансискиот сектор е многу полесно ако планетите работат за вас.
Read more

Голем месечен хороскоп за јули 2024

Read more

Почна владеењето на Близнаците: Што ќе донесе за секој хороскопски знак?

Read more

Финансиски хороскоп до 19 мај: Кои датуми ќе бидат критични?

Ѕирнете меѓу ѕвездите и видете каква ви е состојбата со парите во неделата што претстои.
Read more

Од 25 април почнува финансискиот успех за еден хороскопски знак

Познат руски астролог истакнува дека 25 април носи финансиски придобивки, важни животни лекции и наплив на креативност, учество во важен проект, корисни контакти... за еден знак од Зодијакот.
Read more

Што ќе му донесе опаѓачката Месечина од 26 март до 7 април на вашиот хороскопски знак?

Настаните од овие денови ја одредуваат позадината на настаните за следните шест месеци - до следната сезона на помрачување.
Read more

Неделен хороскоп: Вагите напредуваат, на Лавовите им „цвета“ во љубовта

Прочитајте го неделниот хороскоп од 18 до 24 март 2024 година.  
Read more

3 хороскопски знаци кои од 15 март ги очекуваат големи предизвици

Астрологијата открива кој ќе има напнат период од 15 март 2024 година.
Read more

3 хороскопски знаци кои ќе имаат најмногу среќа оваа пролет

Со доаѓањето на пролетта, многу хороскопски знаци се будат со посебна желба да го започнат животот од почеток.
Read more

Финансиски хороскоп до 17 март, според руски астролози

Астролозите даваат кратки насоки и совети за финансиите за неделата до 17 март.
Read more

Од денеска се менува среќата за два хороскопски знака

Астрологијата открива кои два знака ги чека најмногу среќа во втората половина на февруари 2024 година.
Read more

Голем месечен хороскоп за февруари: Водолијата плива во пари, Вагата е фатално привлечна

Доаѓа месецот на љубовта, месецот кога сè се загрева и сè се гледа низ розови очила.
Read more
реклама

Чистка во Грција: Панично се собираат чадори и маси од плажите

Read more

Убиен 31-годишен припадник на АРМ по приватна расправија

Read more

Земјотрес во Скопје

Read more

По 14 години изградба Путин го отвори автопатот меѓу Москва и Санкт Петербург

Read more