хороскоп

Хороскопски знаци кои најчесто се заљубуваат во најдобриот пријател

Пријател е личност која длабоко нè познава и со која можеме да бидеме тоа што сме.
Read more

Голем новогодишен хороскоп: Какви одлуки треба да донесе секој знак?

Какви желби ќе му исполни Новата 2023 година на вашиот хороскопски знак? Еве што велат астролозите.
Read more

Кој ќе биде најсреќниот месец во 2023 година за секој знак од Зодијакот?

Годишниот хороскоп носи пријатни изненадувања и причини за оптимизам за секој од дванаесетте знаци.
Read more

Три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во декември

Астрологијата открива кои хороскопски знаци ќе бидат најсреќни во декември 2022 година.
Read more

Неделен хороскоп (28 ноември до 4 декември)

Read more

Голем неделен хороскоп: Близнаците добиваат „жолт картон“, Бикот конечно ќе ужива

Прочитајте го неделниот хороскоп до 9 октомври 2022 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога станува збор за љубовта, работата и здравјето.
Read more

Руски астролог открива кои три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

Рускиот астролог Павел Глоба открива дека три хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година.
Read more

Три хороскопски знаци кои ќе се заљубат до крајот на август

Ако мислевте дека август ќе го поминете во излегување, забава, лежерно флертување и дружење само со пријателите, се лажете.
Read more

Три хороскопски знаци кои ги очекуваат проблеми неделава

Три хороскопски знаци неделава ќе се соочат со бројни проблеми, проверете дали сте меѓу нив.
Read more

Неделен хороскоп: За Лавовите пари, за Скорпиите љубов

Марс утрово во 8:08 часот влезе во знакот Бик, а според астрологот Душан Величковиќ тоа ќе ни донесе проблеми со парите.
Read more

Голем месечен хороскоп: Што ќе им донесе јуни на водените знаци?

Чекор по чекор се ближиме кон летото и во вториот дел од јуни ќе зачекориме во него.
Read more

5 моќни датуми: Најсреќните денови во април

Хороскопот открива кои се петте најсреќни денови во април годинава. Ова се најповолните аспекти на планетите, еве какви добри работи ве очекуваат претстојниов месец.
Read more
реклама

Финансиски хороскоп за февруари: За кој знак е поволно време за почнување бизнис?

Read more

Што се случи со Месут Озил?

Read more

Кои се најчестите повреди за време на секс?

Read more

Археолози ја открија првата кафеана во светот – стара е 5.000 години

Read more