Кристофер Нкунку

Челси во тајност договорил трансфер на Нкунку

Фудбалерот на Лајпциг и француски репрезентативец, Кристофер Нкунку, ќе ја продолжи кариерата во Челси, откако договорил трансфер во лондонскиот клуб, објави денеска Bild.
Read more
реклама

Финансиски хороскоп за февруари: За кој знак е поволно време за почнување бизнис?

Read more

Што се случи со Месут Озил?

Read more

Кои се најчестите повреди за време на секс?

Read more

Археолози ја открија првата кафеана во светот – стара е 5.000 години

Read more