Логан Пол

play_arrow

Логан издржа осум рунди против Мејведер, крајот без победник

Флојд Мејведер и Логан Пол издржаа 8 рунди, а на крајот не беше прогласен победник бидејќи немаше пресуда од судија.
Read more
play_arrow

Логан Пол исмејуван поради тренингот пред мечот со Флојд Мејведер

Јутјуберот и боксер Логан Пол е исмејуван на социјалните мрежи поради неговиот тренинг пред мечот со легендарниот боксер Флојд Мејведер.
Read more
реклама

Холивудски џентлмен - Кијану Ривс никогаш не ги допира жените со кои се фотографира

Read more

Адел: Сакам да му објаснам на син ми зошто му го уништив целиот живот за мојата среќа

Read more

Ослободете се од висок крвен притисок: Исфрлете ги овие намирници од исхраната

Read more

Автомобилските клучеви имаат опција која ретко кој ја знае

Read more