Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Torrent Freak објави нова листа на најсимнувани филмови во текот на изминатите седум дена. На првото место е „Angel Has Fallen“, а по него следуваат „Joker“ и „Gemini Man“.

Оваа недела на листата, за разлика од минатата, има четири нови филмови. Станува збор за „Angel Has Fallen“, „Gemini Man“, „Klaus“ и „Lady and the Tramp“.

Најсимнуван филм на BitTorrent е „Angel Has Fallen“. Листата на Torrent Freak е од информативен карактер.

1. Angel Has Fallen

2. Joker

3. Gemini Man

4. Dora and the Lost City of Gold

5. The Lion King

6. Klaus

7. Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

8. Toy Story 4

9. Lady and the Tramp

10. Spider-Man: Far from Home

реклама

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Расте бројот на новозаразени во Грција и Албанија

Read more

Германија: Задолжителен ковид тест за сите кои влегуваат во земјата од високоризични региони

Read more

Потресна снимка од Бејрут: Невеста позира во венчаница во момент на експлозијата

Read more

Филм & ТВ

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Read more

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Read more

Сцена

  • filter

Фотошоп магија: Холивудските ѕвезди позираат со нивните најпознати ликови

Читај повеќе
  • play_arrow

„Mayhem“ го одложи настапот во Скопје за 2021 година

Читај повеќе
  • play_arrow

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Читај повеќе
  • filter

Ева Лонгорија има 45 години и изгледа неверојатно

Читај повеќе
  • play_arrow

Руски рапер пронајден исечен на парчиња во замрзнувач

Читај повеќе

Наја Ривера се удавила за неколку минути, покажа официјалниот извештај

Читај повеќе
  • play_arrow

Искрен трејлер за „E.T. the Extra-Terrestrial“

Читај повеќе
  • play_arrow

„Star Trek: Discovery“ продолжува наесен

Читај повеќе

Дуа Липа најави нов сингл со Мадона и Миси Елиот

Читај повеќе