Искрен трејлер за „Mean Girls“

Легендарната комедија од 2004 година со Линдзи Лохан доби искрен трејлер благодарение на дечките од Screen Junkies.

„Mean Girls“ ги опрадва очекувањата помеѓу тинејџерската публика и се стекна со епитетот легендарен филм. На светско ниво имаше заработка од 130 милиони долари.

Во главната улога покрај Линдзи Лохан се и Рејчел МекАдамс, Лејси Шабер и Аманда Сајфред.

Ако постои некој кој не го гледал филмов, веднаш правец кон торентите.

реклама

Филм & ТВ

Братот на принцезата Дијана: Во „The Crown“ има битни нешта што не се вистинити

Read more

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

По две тешки дијагнози, Мајкл Џ. Фокс објави крај на кариерата

Read more

Нови видеа

play_arrow

15-минутни вежби за секси грб и затегнати раце со тегови

Read more
play_arrow

Кога кучето ти е внук

Read more
play_arrow

Генијален трик за возачи: Одмрзнете ги прозорците за 10 секунди

Read more
play_arrow

Најубавите голови од Премиeр лигата постигнати викендов

Read more
play_arrow

Емотивната божиќна реклама на Disney ќе ве потсети што е најважно во животот

Read more
play_arrow

Како да направите чоколадни палачинки?

Read more
play_arrow

Кој кому прави шега?

Read more
play_arrow

Кенгурска тепачка

Read more
play_arrow

Километарски колони во Тексас: Се дели храна на луѓето кои останаа без работа

Read more
play_arrow

7 одлични вежби за совршени бицепси

Read more
play_arrow

Запознајте го Lamborghini Vision GT

Read more
play_arrow

Кремасти тестенини со печурки и пилешко

Read more