Кога глумците не глумеа

Ова се неколку сцени што биле снимени без актерите воопшто да глумат, туку биле наместени така да биде снимена нивната вистинска реакција. Затоа и излегле извонредно.

реклама

Филм & ТВ

Зошто Netflix ги укинува сериите што ги сакаме?

Read more

Џон Траволта и Николас Кејџ ќе снимаат продолжение на култниот Face/Off

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

Леонардо Дикаприо го игра Френк Синатра во новиот филм на Скорсезе

Read more

Нови видеа

play_arrow

„Убијци“ на тестостеронот кои мажите треба да ги одбегнуваат

Read more
play_arrow

Најнеобичните цвеќиња што може да се видат на Земјата

Read more
play_arrow
Како да направите совршени американски палачинки?

Како да направите совршени американски палачинки?

Read more
play_arrow

Фејл компилација - машки против женски

Read more
play_arrow

Левица го објави својот предизборен спот

Read more
play_arrow

Кој македонски фудбалер е меѓу најдобрите во Европа за 2024 година?

Read more
play_arrow

Питбул vs. Чивава

Read more
play_arrow
Четири типа на пријатели

Четири типа на пријатели кои сите ги имаме

Read more
play_arrow

Како беше на скопското дерби Работнички - Вардар?

Read more
play_arrow

Како туната од морските длабочини стигнува до нашите чинии?

Read more
play_arrow

Топ 15 неверојатни полициски возила

Read more
play_arrow

Неверојатниот подем на аутсајдерот Брест

Read more