Netflix го објави морничавиот трејлер за филмот „Cadaver“

Netflix го објави морничавиот трејлер за хорор филмот „Cadaver“.

По нуклеарната катастрофа, изгладнето семејство наоѓа надеж во харизматичен сопственик на хотел. Привлечени од можноста за бесплатна вечера, тие откриваат дека забавата во вечерните часови ги замаглува границите помеѓу изведбата и реалноста.

Што се случува понатаму во филмот ќе откриеме на 31 октомври кога е најавена и премиерата на филмот.

реклама

Филм & ТВ

Братот на принцезата Дијана: Во „The Crown“ има битни нешта што не се вистинити

Read more

Ова се најдобрите серии во последните 10 години

Read more

Топ 10 најпиратирани филмови на неделата

Read more

По две тешки дијагнози, Мајкл Џ. Фокс објави крај на кариерата

Read more

Нови видеа

play_arrow

10 играчи кои биле понижени од нивните менаџери

Read more
play_arrow

Најлошите трансфери со потпис на Пеп Гуардиола

Read more
play_arrow

Најпотценетата Бетмен игра на сите времиња

Read more
play_arrow

Фејл компилација на неделата

Read more
play_arrow

Официјален трејлер за „The Ripper“

Read more
play_arrow

Хит на интернет: Германски овчар прави склекови со полицајците

Read more
play_arrow

Џастин Бибер и Шон Мендес пеат за предизвиците на славата во „Monster“

Read more
play_arrow

Погледнете како F-22 Raptor ѝ пркоси на гравитацијата

Read more
play_arrow

Идеја за појадок: Чоколадни крофни

Read more
play_arrow

Што се случува со стадионот на духови во Валенсија?

Read more
play_arrow

Модна приказна: Костимите во четвртата сезона на „The Crown“

Read more
play_arrow

Германска реклама за борба против COVID-19 стана хит на интернет

Read more