Порно ѕвезда ги открива најголемите лаги за индустријата за возрасни

Порно индустријата е една од најпогрешно сфатените во светот.

Ако има професија за која се зборува со многу нејаснотии, митови и погрешни информации, тоа е работата на еден порно актер.

Токму тие митови сакаат да ги разбијат дечките од LAD Bible кои седнаа со Дени Ди, продуцент, актер и режисер во порно индустријата.

Дени ги открива тајните на порно индустријата, кои се најголемите заблуди за тоа што се случува на снимање, како оваа професија му се одразува на приватниот живот и како медиумите го перпетуираат митот на „изгубени души“ во оваа профитабилна индустрија.

*Внимание! Разговорот содржи јазик што може да не е соодветен за помлади од 18 години.

Remote video URL
реклама

Откритие што менува сѐ: Човечки стапалки стари 23.000 години најдени во Ново Мексико

Read more

Го „уби“ Куман со поглед - младиот Пуиг ги освои фановите на Барса

Read more

Како за 5 секунди да откриете дали месото е свежо?

Read more

Пет навики кои ги има скоро секој, а кои привлекуваат лоша енергија во домот

Read more

Чек дис аут

Зошто сината боја е ретка во природата?

Read more

Она кога некој ќе ги спои талибанците со најавната шпица на Friends

Read more

За влез во оваа земја не е потребен PCR тест, туку еколошка заклетва

Read more

Телохранителите на Роналдо се атракција во Манчестер

Read more
 

Магазин

Пет навики кои ги има скоро секој, а кои привлекуваат лоша енергија во домот

Читај повеќе

Како за 5 секунди да откриете дали месото е свежо?

Читај повеќе
  • filter

Неколку идеи за есенска декорација кои не чинат многу

Читај повеќе

Трикови за чистење со домашни намирници

Читај повеќе

Дали постои љубов на прв поглед?

Читај повеќе

Крцкаво однадвор, меко одвнатре: Најдобриот рецепт за пилешко во бел сос

Читај повеќе

Шефе, како се вика петок на англиски?

Читај повеќе

Зошто сѐ ве боли два дена после вежбање?

Читај повеќе

Пет моќни навики со кои ќе станете успешен лидер

Читај повеќе